Tag Archive | "24 Вести"

Tags:

Со Арсим Зеколи во 24 Анализа

Posted on 17 May 2016 by erizaov

Comments (0)

Tags: , ,

„Си велам“ и „Мое ќоше“ во За животот на 24 Вести

Posted on 20 May 2015 by erizaov

Comments (0)

Tags: , ,

Интервју за 24 Вести

Posted on 15 January 2015 by erizaov

Македонија треба јасно да ги зацрта своите стратешки цели и да покаже дека активно работи на нивно остварување, вели во интервју за 24 вести Ерол Ризаов, уредник– колумнист.

Најсветла точка во изминатава година, според него, се студентските и професорските протести. Новинарството мора да се избори за својата независност од центрите на моќ, бидејки тоа никој нема на медиумите да им го даде на тацна, смета Ризаов.


Интервју на Александар Пешев за 24 Вести

Comments (0)

Tags: , , ,

24 Анализа – Претседателот Иванов во Русија

Posted on 12 February 2014 by erizaov


24 Анализа 12-02-2014 by 24vesti

Comments (0)

Tags: , , , ,

Патот до успехот – 24 Вести

Posted on 21 December 2013 by erizaov

Comments (0)


Photos from our Flickr stream

See all photos

Twitter


календар

November 2017
M T W T F S S
« Oct    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930