АРХИВА | Интервју

Гостување во „24 анализа“: Дали функционерите ја разбраа пораката на Бејли?

Објавено на 08 December 2017 од erizaov

(Извор: 24 вести – 24 анализа – Дали функционерите ја разбраа пораката на амбасадорот Џес Бејли?)

Нема коментари

Tags:

Во „Патот кон…“ на Алсат-М заедно со Беким Кадриу и Арсим Синани

Објавено на 22 May 2017 од erizaov

(Објавено на Алсат-М)

Нема коментари

Tags:

Во Топ Тема на Ваша Страна: За медиумите и новинарството во Македонија

Објавено на 15 May 2017 од erizaov

(Објавено на Телма)

Нема коментари

Во дневникот на ТВ24: Крвавиот четврток е поради стравот од СЈО

Објавено на 01 May 2017 од erizaov

(Објавено на ТВ24)

Нема коментари

Гостување во „Топ Тема“ на Тв Телма

Објавено на 15 March 2017 од erizaov

Нема коментари

Изјава за 360° на Алсат-М за пораките на Груевски во последното интервју

Објавено на 17 February 2017 од erizaov

Нема коментари

Во 24 Анализа: Ќе има ли влада и каква?

Објавено на 02 February 2017 од erizaov

(Објавено на тв24)

Нема коментари

Tags:

Гостување на Ал Џезира Балканс за можните коалиции по изборите

Објавено на 27 December 2016 од erizaov

(Објавено на Aljazeera Balkans)

Нема коментари

Tags: ,

Топ тема: СДСМ бега од избори, ВМРО-ДПМНЕ од правдата? (Крајот посветен на Дар Мар)

Објавено на 11 June 2016 од erizaov

(Објавено на Телма)

Нема коментари

Tags:

Со Арсим Зеколи во 24 Анализа

Објавено на 17 May 2016 од erizaov

Нема коментари


Photos from our Flickr stream

See all photos

Twitter


календар

January 2018
M T W T F S S
« Dec    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031